Blogování jako umění

14. února 2018 v 14:30 | Niky mirth
Ahoj, vítám Vás u dnešního článku !
Téma na tento post mi vnuknula moje blogerská kamarádka, se kterou máme celkem často společné streamy na instagramu, takže pokud na ně nechodíte, o dost přicházíte. Ted už ale k tématu! Asi jste si všimli, že se to tady od minulého týdne celkem změnilo, taky nevím co se to se mnou vlastně děje! Dokonce ZATÍM vydávám pravidelně články! Což tady dlouho nebylo, ale doufám, že mi to ještě dlouho vydrží. Ještě před pár měsíci bych nevěřila, že je dokážu vydávat pravidelně. Vlastně jsem ještě nedávno brala blogování jako povinnost, proto jsem možná ani neměla chuť a náladu psát články. Školu taky bereme jako povinnost a každodenně se nám tam nechce. Zato teď beru blogování jako nějakou část umění, protože si myslím, že vytvořit článek nebo teď v mém případě post, který je srozumitelný je neuvěřitelné. S blogováním jsem začala asi v devíti nebo v desíti letech a blogování mi moc nešlo. Moje články měly třeba jen pět vět. Neuměla jsem se vlastně rozepsat a neměla jsem ani tak velkou slovní zásobu, jakou mám teď. Vždycky jsem právě záviděla mé blogerské kamarádce, protože když jsem si jednou její článek zkopírovala a dalo do Wordu, vyšla z toho jedna A4. Od té doby jsem na sobě ale zapracovala a musím říct, že většinou pro mě jedna A4 není žádný problém. A myslím si, že by na mě má malá Niky byla pyšná! Hlavně na to, že jsem blogování stále nevzdala a stále jsem tady v blogovém světě. Samozřejmě také záleží na téma článku a to si myslím, že je další umění, najít si svůj styl psaní, což je podle mě celkem dost těžké a někdy to může trvat i pár let, než si ho najdete. Já už bloguji přes tři roky a svůj styl psaní jsem si našla teprve nedávno. Všechno to chce trpělivost, taky si nesednete ke klavíru a hned neumíte hrát. Chce to hlavně trpělivost a trénink. Doteď si pamatuji na hodně mých článků, které se úplně dvakrát nepodařily, ale jsem za ně ráda, protože možná díky nim jsem se našla.

Chtěla bych říct, že mi blogování toho dalo opravdu hodně, ale to největší štěstí, co mě v blogovém světě potkalo, je moje nejmilejší kamarádka z nejmilejších - moje milovaná Wex. Je neuvěřitelné, že se takhle naše osudy spojily a teď si každý den co den píšeme. Přála bych každému z Vás, abyste potkaly takového kamaráda nebo kamarádku, které se budete moc svěřit opravdu se vším. Mám Tě ráda!

Doufám, že se Vám dnešní postík líbil! Já jsem z něj opět nadšená! Myslím si, že mi ty posty celkem sedly. Co si myslíte vy? Chtěli byste do postů přidávat i obrázky? Taky berete blogování jako umění? Jestli ano, proč?
xoxo
Niky mirth

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 little-booktea little-booktea | E-mail | Web | 14. února 2018 v 22:00 | Reagovat

Já si myslím,že blogovaní jako opravdové je fakt mekačka, jako není problém sednout k počítači napsat pár vět na nějaký randomizovaných téma, ale já chci mít blog s tématikou, kvalitou.Takže napsat fakt hezký a dlouhý článek, zabere hodiny+příprava+fotky a máme třeba okolo 6 hodin.Diy mi někdy trvá i několik dní😂

2 myred myred | Web | 8. března 2018 v 12:55 | Reagovat

Moc hezky napsané. Máš pravdu, začátek na blogu je většinou těžký, člověk si musí najít svůj vlastní styl psaní a taky články, které k němu sedí a které bude moc psát. Někdy to občas bereme jako povinnost, ale u mě je to tak, že když dešlší dobu nic na blog nenapíšu, tak mi to psaní hrozně moc chybí.
Jinak držím palce, s častým vydáváním článků. :)

3 myred myred | Web | 8. března 2018 v 12:55 | Reagovat

Moc hezky napsané. Máš pravdu, začátek na blogu je většinou těžký, člověk si musí najít svůj vlastní styl psaní a taky články, které k němu sedí a které bude moc psát. Někdy to občas bereme jako povinnost, ale u mě je to tak, že když dešlší dobu nic na blog nenapíšu, tak mi to psaní hrozně moc chybí.
Jinak držím palce, s častým vydáváním článků. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama