4 věci, bez kterých bych si nedokázala představit život

5. února 2018 v 14:30 | Niky mirth

Ahoj, vítám Vás u dnešního článku!

Dneska slavíme první blogové narozeniny! A musím se přiznat, že jsem na ně trochu zapomněla, ale nakonec se okolnosti tak sešly, že blog může slavit narozeniny v novém! Blog prošel rekonstrukcí a dostal nový design, musím se pochlubit, protože je to první design, který jsem sama vyrobila, a vypadá k světu. Já osobně mám z něj obrovskou radost a strašně se mi líbí. A co na něj říkáte vy? Když má blog teda ty narozeniny, rozhodla jsem se udělat pár změn. Jedna nastala asi před měsícem a to bylo zrušení SB. Nebojte se, nebudu nic rušit, naopak budu přidávat! Doteď vycházeli články (skoro) každou neděli, teď budou vycházet každou neděli a středu. V neděli budou vycházet mé klasické články, ale ve středu jsem se rozhodla vydávat jen krátké posty. Každý týden mě totiž napadne nějaká věc, nad kterou přemýšlím, a vlastně mě nějakým způsobem zaujme. A to bych chtěla tady s vámi sdílet. Vy se budete samozřejmě k tématu vyjádřit v komentářích a můžeme tak rozjet diskuzi. K celé této změně mě inspirovala knížka Girl Online (3) Jde svou cestou.
Myslím si, že by každý design měl mít nějaký ten svůj příběh. Tento design ho samozřejmě má. V záhlaví jsou čtyři obrázky, které se mi vybaví, když se řekne život.


KNÍŽKY

Jak už asi víte, letos se účastním knižní výzvy, což vypovídá o tom, že knížky opravdu miluji. I když nemám někdy čtecí období nebo náladu, vždy se ke čtení věrně vrátím :). Čtení miluji hlavně proto, že se můžete na chvíli stát kýmkoli a dělat cokoli. Můžu se stát jiným člověkem a zažívat různá dobrodružství. Na čtení mám ráda, že se u něho dokážu úplně odreagovat. Ke změně designu a článků mě inspirovala knížka Girl Online Jde svou cestou, kterou určitě doporučuji přečíst každé blogerce ! U čtení této knížky jsem úplně změnila pohled na blogování a celou blogerskou komunitu.


KAMARÁDI,IBFF, RODINA

Toto jsou naši nejbližší. Myslím si, že ke každému z našich životů tito lidé patří. Svůj život bych si bez nich opravdu nedokázala představit, protože se jim můžu svěřit se svými problémy, ale také s nimi můžu sdílet svou radost a úspěchy. Moje rodina pro mě znamená vše. Moje internetová kamarádka se pro mě stala skoro rodinou. Můžu se jí svěřit opravdu se vším, společné psaní nás naplňuje a vzájemně si rády pomáháme. Jsem moc ráda, že jsme se seznámili a doufám, že se jednou potkáme. Všechny tyto lidi MILUJI!


CESTOVÁNÍ

Jak už všichni víte, jsem hrozný cestomil. Miluji cestování! Naplňuje mě poznávání nových míst, kultur a lidí. Začalo to ježděním po zámcích a hradech v České republice a skončilo to před pár měsíci v Londýně. Jsem moc ráda, že v dnešní době máme takové možnosti, že můžeme cestovat, kam a kdy se nám zachce. Já osobně jsem ten typ člověka, kterého to táhne do zahraničí, hlavně do Ameriky. Takže doufám, že se mi to splní. Ted jsem si vzpomněla na jednu větu z jednoho filmu: Pokud si něco přeješ, celý vesmír udělá vše proto, aby se Ti to splnilo. Jinak v neděli na Vás čeká již druhý článek z Londýna!


HUDBA

Další věc, kterou o mně asi víte, je, že miluji hudbu. Hudba je pro mě část života, poslouchám ji skoro pořád. Nejradši na ní mám, když slyším nějakou písničku a při ní si vzpomínám na nějaký zážitek nebo den, který se pojí s touto písničkou. Když jsem byla v Londýně, neměla jsem moc možnost poslouchat hudbu a musím Vám říct, že mi celkem chyběla. Pokud sledujete můj instagram, víte, že mým idolem je Selena Gomez! Dříve jsem lidi, kteří jsou zblázněni do nějakého člověka nebo zpěváka nechápala, ale teď jsem to pochopila.


Doufám, že se Vám můj dnešní článek líbil a těším se na Vás ve středu u postu z mého života. A jak jste na to vy, milujete taky cestování? Je vaše kamarádka hudba nebo knížka? A kteří lidé jsou ti nejdůležitější ve vašem životě kromě rodičů?

xoxo

Niky mirth


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 little-booktea little-booktea | E-mail | Web | 5. února 2018 v 19:31 | Reagovat

Já miluji knížky, design jak jsem už psala je nádherný, knihu girl online 1 bych si chtěla koupit a proto mě zajímá jak tě ta to kniha bavila?

2 Niky mirth Niky mirth | E-mail | Web | 6. února 2018 v 9:21 | Reagovat

[1]: Jsem moc ráda, že se Ti design líbí! Myslím si, že neexistuje lepší sérii knížek pro blogerky než Girl Online. Knížka není jen o blogu, ale i o životě hlavní postavy -Penny. Každopádně se v knížce toho o blogu hodně dozvis a třeba Tě u inspiruje jako mě :)

3 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 6. února 2018 v 14:02 | Reagovat

TO MÁŠ TAK DOBRÝ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama