Self-love

14. ledna 2018 v 19:38 | Niky mirth |  Pohled Niky mirth na svět
Ahoj,vítám Vás u dnešního článku !

Většině čtenářům mého blogu je kolem třinácti let,a to je období puberty,kdy většina holek dost přibírá. Já můžu jen zaklepat, že jsem tímto obdobím už prošla (teda doufám). Na začátku března jsem to celkem pocítila,měla jsem přes pět kilo nahoře a ve svém těle jsem se cítila jako v cizím. Od malička jsem byla samá ruka, samá noha. A najednou boky jako skříň :D . Byla jsem bezradná, stahovala jsem si různá cvičení a nic moc nezabíralo. Byla jsem z toho nešťastná a nakonec jsem se na to vykašlala. Po pár dnech jsem na instagramu narazila na sympatickou Kristýnu a její projekt Za normální holky. V té době jsem zjistila,že je normální,aby každá holka nevypadala jako modelka z časopisu. To mě opravdu nakoplo a začala jsem se zajímat o sebe lásku (self love). A zjistila jsem,že pokud někdo chce s něčím začít,měl by nejdřív začít u sebe. Měli bychom se mít rádi takoví, jací jsme. Neříkám, že je špatné hubnout, ale všechno by se podle mě mělo dělat s mírou. Znám holky,které v pubertě nepřibraly, ale zase znám holky,které na tom byly podobně. Holky mějme se rádi !

Ve třídě mám spoustu spolužaček a většina z nich není se svým tělem spokojená. Podle mě je ale důležité mít se ráda taková jaká jsem. Nevidět na sobě jen ty minusy (tlustá stehna ),ale hlavně ty plusy (krásná postava,obličej,oči). Protože vždy když projdete kolem zrcadla a budete na sobě hledat tuky,nebudete se sebou nikdy spokojeni. Když hledáme na něčem mínusy,vetšinou si o té věci myslíme,že je škaredá. A to my přece nejsme ! Každá jsme originální tvor planety ! Jen si to přiznejme,kolikrát jsme prošli kolem zrcadla a hledali na sobě to krásné a našli to ? Zkusme to změnit a mějme se rádi !Když jsem si úplně poprvé řekla tuto větu,vzpomněla jsem si na tetování mé nejoblíbenější zpěvačky a mého vzoru -Seleny Gomez. Která ho má vytetované v arabštině a v překladu znamená Nejprve miluj sama sebe .


Byla bych moc ráda,kdybyste mi napsali názor na tento článek do komentářů. Mně osobně se článek psal dobře,ale důležité je pro mě,zda se Vám líbil a dobře četl.
Niky mirth
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 little-booktea little-booktea | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 21:45 | Reagovat

Hele holka, co já bych dala za to přibrat😂!! Já mám zase problémy s přibráním, dost mě štve,že jsem hodně hubená nebo taky, když se dozvím,že mě někdo pomlouvá, jakože ok nezná mě, ale, aby mě někdo pomlouvání,že jsem strašně moc hubená, jak anorek. Tak to přehání.Ty osoby tak inteligentní nenápadně,že za to nemůžu a snażím se přibrat nebo co když jsem nemocná nebo jsem měla nějakou nemoc co způsobuje rychlé spalování tuků. Nebo jsou to geny, ale to nikoho nenapadne,že? Pak se bojím sundat mikinu ve škole a proto asi jsem se naučila nesundávat mikinu.... No bohůżel takový lidi jsou😔

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama