Leden 2018

Self-love

14. ledna 2018 v 19:38 | Niky mirth |  Pohled Niky mirth na svět
Ahoj,vítám Vás u dnešního článku !

Většině čtenářům mého blogu je kolem třinácti let,a to je období puberty,kdy většina holek dost přibírá. Já můžu jen zaklepat, že jsem tímto obdobím už prošla (teda doufám). Na začátku března jsem to celkem pocítila,měla jsem přes pět kilo nahoře a ve svém těle jsem se cítila jako v cizím. Od malička jsem byla samá ruka, samá noha. A najednou boky jako skříň :D . Byla jsem bezradná, stahovala jsem si různá cvičení a nic moc nezabíralo. Byla jsem z toho nešťastná a nakonec jsem se na to vykašlala. Po pár dnech jsem na instagramu narazila na sympatickou Kristýnu a její projekt Za normální holky. V té době jsem zjistila,že je normální,aby každá holka nevypadala jako modelka z časopisu. To mě opravdu nakoplo a začala jsem se zajímat o sebe lásku (self love). A zjistila jsem,že pokud někdo chce s něčím začít,měl by nejdřív začít u sebe. Měli bychom se mít rádi takoví, jací jsme. Neříkám, že je špatné hubnout, ale všechno by se podle mě mělo dělat s mírou. Znám holky,které v pubertě nepřibraly, ale zase znám holky,které na tom byly podobně. Holky mějme se rádi !

Ve třídě mám spoustu spolužaček a většina z nich není se svým tělem spokojená. Podle mě je ale důležité mít se ráda taková jaká jsem. Nevidět na sobě jen ty minusy (tlustá stehna ),ale hlavně ty plusy (krásná postava,obličej,oči). Protože vždy když projdete kolem zrcadla a budete na sobě hledat tuky,nebudete se sebou nikdy spokojeni. Když hledáme na něčem mínusy,vetšinou si o té věci myslíme,že je škaredá. A to my přece nejsme ! Každá jsme originální tvor planety ! Jen si to přiznejme,kolikrát jsme prošli kolem zrcadla a hledali na sobě to krásné a našli to ? Zkusme to změnit a mějme se rádi !Když jsem si úplně poprvé řekla tuto větu,vzpomněla jsem si na tetování mé nejoblíbenější zpěvačky a mého vzoru -Seleny Gomez. Která ho má vytetované v arabštině a v překladu znamená Nejprve miluj sama sebe .


Byla bych moc ráda,kdybyste mi napsali názor na tento článek do komentářů. Mně osobně se článek psal dobře,ale důležité je pro mě,zda se Vám líbil a dobře četl.
Niky mirth

Knižní výzva

1. ledna 2018 v 16:00 | Niky mirth |  Život Niky mirth
Rok se s rokem sešel a jsem tu zase se čtěnářskou výzvou. Jak jste mohli v minulém článku vidět,minulý rok jsem čtenářkou výzvu splnila s 20 knížkami. Letos jsem se rozhodla znovu pro 20 knížek. Dlouho jsem se rozmýšlela,zda mám počet knih navyšovat, nakonec jsem se ale rozhodla,že ho navyšovat nebudu. Radši si dál menší cíl a pokud budu opravdu hodně číst,tak ho budu navyšovat. Jako minulý rok jsem se rozhodla plnit Knižní výzvu od blogerky Ells (http://ells.cz/).