Vánoce na míru

3. prosince 2017 v 0:00 | Niky mirth |  Život Niky mirth

Tak, dneškem oficiálně začaly Vánoce,doba adventní!
Toto období tak miluji, přijde mi,že se v tomto období stane vždy hodně věcí najednou. Třeba advent,Vánoce,Silvestr,Nový rok,vše se to vlastně stane během měsíce,proto si toto období užívejme,jak nejvíc můžeme,protože je opravdu kouzelné. Někteří blogeři a youtubeři sice se svými vánočními edicemi začali už 1.prodince. Ale já jsem si řekla,že začnu až od první neděle adventní. Letos jsem si pro Vás nachystala také vánoční a tu bych Vám teď chtěla představit. Z nadpisu jste si mohli všimnout,že tento článek se jmenuje Vánoce na míru,možná se Vám vybaví písnička od Ewy Farne a ano,moje vánoční série bude spojena s touto písní.Tuto píseň jsem si doslova zamilovala,protože mě skvěle naladila na Vánoce. A v čem vlastně bude spočívat tato edice? Každou neděli vyjde článek,který bude mít název podle jednoho verše z této písničky. Článek bude většinou kratší,ale v týdnu se bude postupně doplňovat a to vždy ve středu a v pátek.
Doufám,že se Vám bude moje vánoční edice líbit a Vánoce si užijete!Když tak přemýšlím, tak každý světadíl, země, město, rodina, člověk má svoje vlastní Vánoce na míru. Máme svoje zvyky,tradice,… A to podle mě dělá Vánoce tak nádhernými a jedinečnými,protože je každý prožívá jinak - jedinečně. Když přijedu do jakékoliv země,vždy mě nadchne ta jedinečnost daného státu, města, vesnice. Vlastně i my jsme sami o sobě jedineční.
Nedávno jsem viděla partu spolužáků, jak se baví o tom,co dělají na Vánoce,každý něco řekl a většinou se shodli na stejných tradicích. A dál se bavili o Vánocích, až došli k tomu,že Vánoce jsou skvělé,protože hlavně dostávají dárky. Jeden z té party se jim snažil vysvětlit,že Vánoce přece nejsou jen o dárcích a prázdninách,které prosedí u počítače. Ale o tom,že se celá rodina sejde a oslaví tyto svátky společně. Vten moment ho ta parta tak nějak odstrčila. Přišlo mi to teda od nich dost hnusné,je to něco,jakoby ho odsoudili za to,že má zrzavé vlasy. Ale myslím si,že je ten kluk statečný,protože vyjádřit svůj názor a nestydět se za něho je dnes vzácnost.
Nezapomínejte, Vánoce na míru jsou jedinečné!

edit: 6.12.2017


A jaké jsou moje Vánoce na míru ?
Na Vánoce mě nejvíce naladí písničky,překvapivě to nejsou žádné vlogmasy Hudba je můj život a tak nesmí chybět ani o Vánocích! Na Vánocích miluji to,jak celá rodina čeká na další adventní neděli,aby mohla zapálit další svíčku,dokud se "nedostanou" až ke Štědrému dni. Moje Vánoce na míru také dělá sníh,nedokázala bych si představit Vánoce aspoň bez malého poprašku sněhu. Někdy to sice nevyjde přesně na Vánoce,ale poprašku se dočkám před nebo po Vánocích. Také miluji zdobení stromečku,u nás se vždy celá rodina sejde a stromeček ozdobíme společně,beru to jako neoddělitelnou část Vánoc..

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Girl-diy Girl-diy | E-mail | Web | 3. prosince 2017 v 14:32 | Reagovat

Hm docela mě překvapilo, že jsi zrušila Affts, ale na druhou stranu to chápu, já sama mám v Affts blogy, které mám ráda. Jinak můj blog návštěvuji i čtenáři, kteří nikdy nebyli a nebudou v Affts, ale chodí na můj blog pravidelně.Jinak tvá vánoční edice, vypadá zvláštně, ale zajímavě, dost mě zajímá, jak úplně bude vypadat 😂

2 Wex Wex | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 14:29 | Reagovat

Wow!a To je skvělý nápad! :-) Do písničky Vanoce na míru jsem se už při prvním poslechu strašně zamilovala a hned se stala mojí letošní písní Vánoc. Jak vypadají moje Vánoce se postupně dozvídáš v mém adventním kalendáři, takže tady nebudu dělat spoilery a navíc kdybych tady měla vše vypsat, byli bychom tady ještě zítra :-D Jinak se moc těším na další díly tvé vánoční serie! :-)

3 Niky mirth Niky mirth | Web | 27. prosince 2017 v 15:15 | Reagovat

[1]: Po pár týdnech,co jsem zrušila Affs musím říct,že se návštěvnost blogu zvyšuje a to i počet komentářů.

[2]: Ta písnička je opravdu úžasná !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama