Silvestr aneb shrnutí roku 2017

31. prosince 2017 v 9:30 | Niky mirth |  Život Niky mirth
Ahoj, vítám Vás u dnešního článku. Dnes je poslední den roku 2017 a já jsem se rozhodla, že si v dnešním článku shrnu vše, co se za tento kouzelný rok stalo. Stalo se toho opravdu hodně,takže se na to pojdme podívat !


Tento rok byl pro mě opravdu velmi kouzelný a tak si shrneme jednotlivé měsíce.

Leden
Na letošní leden nezapomenu, protože to byl pro mě měsíc zklamaní. Tento měsíc jsem byla hodně nemocná a to znamenalo, že jsem nechodila do školy, ale ležela v posteli. A mezitím se rozpustila moje parta kamarádek. A já tak v jednu dobu přišla opravdu o všechno. Brzy se ale vše spravilo, naše parta se však už nedala dohromady, ale za to jsem přišla na to, co opravdu chci. Tento měsíc jsem také měla velké problémy ve škole a to s tělocvikem, hrozilo mi, že nebudu klasifikována, nakonec se ale naštěstí vše vyřešilo.

Únor
5. února 2017 jsem si založila tento blog a celý měsíc se nesl ve znamení blogu. Snažila jsem se v sobě hledat svůj styl psaní, který by mě opravdu bavil, ale ten jsem našla až v červenci. Mezi tím se tady na blogu objevilo mnoho článků, které byly spíš takové přešlapy. Ale aspoň jsem zjistila, že mi takové články opravdu nesedly. V únoru jsem také zahájila čtenářskou výzvu, ke které se dostanu ke konci článku :).

Březen
V březnu jsem moc aktivní nebyla, dokonce byl blog i v pozastavení. Ve škole bylo mnoho písemek a já jsem neměla ani psací náladu.

Duben
V dubnu jsem obnovila můj bývalý koníček - čtení. Tento měsíc jsem se do slova uzavřela do knížek a s nikým moc nekomunikovala, byla jsem uzavřená sama v sobě. Život jsem spíš vnímala jako povinnost než jako zábavu.

Květen
Moje uzavřenost stále pokračovala a tentokrát se to horšilo i s kamarádkami. Vše se dalo ale zase brzy do normálu a i já občas odložila knížku a šla ven. V tomto měsíci jsem si oblíbila běh, ze začátku jsem měla problémy s dýcháním, ale to se v průběhu zlepšilo a teď je běh mým oblíbeným koníčkem.

Červen
V červnu jsem podruhé za svůj život letěla letadlem. A to do stejné destinace jako když jsem byla malá- do Egypta. Zjišťovala jsem, že to ve všech zemích není tak idylické jako tady v Evropě. Že bychom se mohli mít mnohem hůř, ale samozřejmě také lépe. Celá dovolená pro mě byla kouzelná a můžu s jistotou říct, že na ni v životě nezapomenu.

Červenec
V červenci jsem se našla ve psaní článků. A konkrétně v cestovních článcích, ty mě opravdu začaly bavit. A taky si myslím, že článek z Egypta měl celkem úspěch. V červenci jsem nezažila jen úspěch, ale také zklamání. Zjistila jsem, že na světě neexistují jen hodní lidé, ale také zákeřní a zlí. A že se nedá věřit úplně každému.

Srpen
V srpnu jsem se zase našla, tentokrát ne ve psaní článků, ale v životě. A díky tomu mohu poděkovat knížce Sára,která má tři díly a jejím spisovatelům Esther a Jerry Hicksovým. Tato knížka mi pomohla najít sama sebe a můžu s pyšností říct, že mě změnila a to určitě k lepšímu. Tato knížka mi opravdu velice pomohla, hlavně v náročném období, kdy jsem měla pocit, že nikomu nemůžu věřit. Také jsem se ale našla v hudbě,začala jsem se o ni více zajímat a i poslouchat. A mým idolem se stala Selena Gomez,kterou znám a poslouchám vlastně od malička.

Září
Na září vzpomínám jen s úsměvem. Skamarádila jsem se ještě více se Sel a konečně jsem byla opravdu šťastná. V září se jinak nic moc neudálo, ale konečně jsem si užívala života!

Říjen
Říjen byl měsíc užívání si života a času s rodinou. Tento měsíc jsem taky hodně běhala, protože mi to pomáhalo vyčistit hlavu od špatných myšlenek a problémů.

Listopad
V listopadu jsem oslavila své třinácté narozeniny a musím říct, že jsem si je parádně užila, protože jako dárek k nim jsem dostala výlet do Londýna. A tak jsem v listopadu už po druhé za tento rok někam letěla. Bylo to tam úžasné a dokonce jsem zjistila, že to s mojí angličtinou není zas až tak špatné. Bohužel se ale zase objevila ta zlá osoba z prázdnin a mám takové tušení, že nám jen tak lehce pokoj nedá.

Prosinec
Měsíc, kdy jsem si uvědomila, že Vánoce nejsou jen o dárcích, ale hlavně o rodině. Tento měsíc si myslím, že jsem byla celkem aktivní a chtěla bych v tom pokračovat, protože mě to zase začalo opravdu bavit.

A jak dopadla čtenářská výzva, o které jsem se zmiňovala?
Dala jsem si za cíl přečíst 20 knížek za rok a s radostí můžu říct,že jsem to splnila! JUPÍ! Teda přiznám se, že poslední knížku - Wicca ještě nemám úplně dočtenou, ale abych mohla vstoupit do nového roku, slibuji Vám, že ji dnes dorazím! Čtenářská výzva se mi moc líbila a bavila mě, takže v roce 2018 s ní budu určitě pokračovat.

1. Cesta domů
2. Sára kniha první
3. Sára kniha druhá
4.Sára kniha třetí
5.Girl Online
6.Girl Online na turné
7. Mé sladké šestnácté století
8. Příběh dvou staletí
9. Můj ne tak sladký život
10.Počertěná 1

11. Počertěná 2
12. Počertěná 3
13. Za trest třináctiletá
14. Hex Hall
15. Deník mimoňky 11
16. Ségra, prober se
17. Ovšem
18. Dívčí parta
19. Milionové holky 2 - Princezna paparazziů
20. Wicca


Na rok 2017 jen tak lehce nezapomenu, protože mi přinesl mnohá zklamání, nepřátele, ale také úspěchy, kamarádství a samu sebe. Dvakrát jsem odletěla do ciziny, kde jsem si to opravdu užila. Byla jsem na pěti dovolených, z toho jedna nedopadla, tak jak jsem si představovala, ale to už je život. Za to jsem si uvědomila, co je pro rodinu opravdu důležité a co ne. I když na začátku tento rok vypadal katastrofálně a někdy už jsem neměla sílu jít dál, vždy jsem se sebrala a nakonec jsem se ocitla až tady - na konci roku 2017. Všechny resty, co jsem měla za tento rok, se mi povedlo splnit a myslím si, že rok 2018 může přijít! Chtěla bych Vám popřát krásného Silvestra a šťastný Nový rok, prožívejte tyto šťastné chvíle se svými nejbližšími a rodinou, protože to jsou ti nejdůležitější lidé, které máme! Já sama jsem minulého Silvestra prožívala s lidmi, o kterých jsem později zjistila, že je nepoznávám, bohužel se do našich životů stále vracejí a já je mám stále v paměti. Doufejme, že nám rok 2018 takovéto lidi vymaže z paměti a že bude ještě lepší než rok 2017! Přeji Vám hodně štěstí,zdraví,úspěchů,času s rodinou a dobrých kamarádů!

Dnes večer ještě vyjde článek s mými predsevzetimi.
Niky mirth
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 little-booktea little-booktea | Web | 31. prosince 2017 v 10:02 | Reagovat

Já jsem Září měla katastrofické, 1 Září už na mě byla jedna holka naštvaná, pak to vypadalo,že vše bude krásný a ještě s mou kámoškou s tou holkou a druhou mou kámoškou jsme se dost bavili.Pak jedním dnem jsem vše pokazila a byly na mě naštvání skoro všichni i někteří s rodiny, kvůli mého zmatkaření, dlouho trvalo, než se mè kamarádství s jednou kámoškou ustálilo zpátky.Byl to měsíc neklidu.Ale zas musím říct,že letos jsem zažila 2 dovolené a navštívila 2 země, ó prázdninách jsem byla v Chorvatsku,Alpy a v Září v Beskydech ❤. Co se týče s blogovaním si sama musím říct,že to bylo jak na houpačce, že začátku takový průměrný články, pak ó prázdninách se zhoršili a nestálý za nic, v Srpnu jsem začala psát články o dovolené, výletech atd., Které mě bavili a byly dost kvalitní.Ikdyž se i návštěvnost zvedla, tak jsem s blogem nebyla zpokojená.Tak jsem blog změnila, teď jsem s kvalitou článku zpokojená a  dávám si opravdu na nich záležet, píšu je v průměru 2-3 hodiny a víc... Dokonce jsem dosáhla článku dne, což byl můj velký úspěch.Gratuluji k tvé knížní výzvě, já jsem letos přečetla jen 17 knih a mou knížní výzvu jsem nezvládla. Tento článek se ti krásně povedl. Doufám,že tvá aktivita vydrží! Knihu Zatrest třináct si chystám přečíst, počertěnou mám doma všechny díly a tato série se mi dost líbila.Sladkè šestnácté století? Byla ta knížka hezká nebo bavila tě, když ti je 13? Všechno nejlepší do nového roku, plno úspěchů v životě i v blogování

2 German Music German Music | Web | 31. prosince 2017 v 10:19 | Reagovat

Páni, tak toho máš za sebou spoustu. :) Přeji ti, aby byl nový rok 2018 plný úspěchů, zdraví, lásky, pohody a štěstí a aby byl lepší než tento. :) :-)

3 my-story-is-life my-story-is-life | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 22:18 | Reagovat

[1]: Gratuluji k článku dne a snad se Ti podaří i nějaký takový napsat v Novém roce ! Za trest třináctiletou bych moc nedoporučoval,přišla mi taková o ničem,ale uvidíš. Za to Sladké šestnácté století je knížka,kterou bych na 100 % doporučila,jednoduše - je úžasná 😍. Tobě také přeji hodně štěstí,zdraví a mnoho úspěchů !

[2]: Děkuji ! Také přeji hodně štěstí,zdraví a mnoho úspěchů !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama