Jestli si můžu něco přát... probudit zas to dítě v nás.

17. prosince 2017 v 8:13 | Niky mirth
Ahoj,vítám Vás u dalšího článku !
Dnes se tady setkáváme už potřetí a musím říct,že je to neuvěřitelné,jak ten čas letí. Příští týden se tady setkáme už počtvrté,což znamená,že příští týden je Štědrý den !!! Nevím,jak vy,ale já se už nemůžu dočkat. A musím říct,jak jsem říkala (spíš psala :D) v prvním díle této edice,že na mě ještě ta vánoční nálada nějak moc neleze,tak teď už na mě vlezla a já se nemůžu dočkat !

Když jsem byla malá,tak musím říct,že jsem Vánoce opravdu hodně prožívala. Neříkám,že Vánoce teď tolik neprožívám to ne,stále je miluji,ale už v tom není to dětské nadšení. A jak probíhal můj Šťedrý den,když jsem byla malá ? Vždy,když jsme se s bráchou 24. probudili,tak jsme letěli po schodech z druhého patra do přízemí ,abychom viděli,jestli Ježíšek donesl stromeček a taky jak ho nazdobil. Celý den jsme drželi půst,který spočíval v nejezení masa a sladkostí. Většinou jsme se celý den váleli v posteli a dívali se na různé pohádky. Ale žádná nás nebavila tolik,jako Vánoční Kouzelná školka. Proto jsme se nemohli dočkat,až ji budou vysílat. Večer jsme potom zašli do kostela se podívat na betlém. A potom jsme už vyčkávali na příchod Ježíška. Dali jsme si štědrovečerní večeři ,která se skládala z houbové polévky,bramborového salátu a smaženého kapra. Jakmile jsme dovečeřeli,rozsvítil se stromeček a zazvonil Ježíšek. Vrhli jsme se na rozbalování dárečků. Až jsme měli rozbaleno, tak jsme se dívali na Tři oříšky pro Popelku a potom na Pelíšky.
Na dětství o Vánocích vzpomínám jen v dobrém. Vždy jsem se na ně tak těšila,že jsem se nemohla dočkat. Chtěla bych poděkovat mým rodičům,že nám s bráchou udělali Vánoce jedinečnými. Muselo je to stát hodně úsilí,např.zdobit stromeček po noci a zato je obdivuji. Někdy bych se chtěla vrátit zpátky do dětství,protože to bylo nádherné. A ze všeho nejradši bych byla,kdyby mi tajemství,že Ježíšek neexistuje nebylo nikdy prozrazeno.
Doufám,že se Vám dnešní článek líbil a Vánoce se užívate,jakk jen můžete !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myred myred | Web | 23. prosince 2017 v 0:16 | Reagovat

To je pravda. Taky bych se ráda vrátila ještě do doby, kdy jsem byla malá. :) Přijde mi, že to byly Vánoce jiné. Z pohledu dítěte jsou kouzelnější. :) I když neříkám, že teď nejsou. :)

Pekné Vánoce. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama