Hezčí den v roce neznám

24. prosince 2017 v 10:00 | Niky mirth
Dnes nastal ten den,na který jsme se tak dlouho těšili. Dnes je Štědrý den a to znamená,že dnes za námi zavítá Ježíšek s dárečky! Pro mě je tento den tak kouzelný,proto se ho nesnažte nějakými maličkostmi zničit a nechávejme si na něj jen ty nejlepší vzpomínky. Doufám,že se Vám článek bude líbit a pokud byste chtěli sledovat, jak probíhá můj Štědrý den,tak můžete prostřednictvím Instagramu,který máte v menu.Dlouho jsem přemýšlela,o čem by tento článek mohl být. Potom mě napadlo,že když nese tento článek název HEZČÍ DEN V ROCE NEZNÁM,tak by mohl být o pěti důvodech,právě proč hezčí den v roce neznám.

1) Když se řekne Štědrý den,tak se mi okamžitě vybaví pohádky a filmy. Je toho určitě více, ale filmy jsou u mě na prvním místě. Možná vás to překvapí,ale české pohádky moc nemusím,mnohem radši se dívám spíš na vánoční americké filmy. Mezi mé oblíbené patří Vánoce naruby, Vánoční prázdniny, Láska Nebeská, Pan Božský,Čtvery Vánoce,Pretty woman,... Z českých mám potom ráda Tři bratři, Tři oříšky pro Popelku a Pelíšky. Většinu vlnu filmů rozjedu až na Štědrý den,ale letos,protože jsem teplotovala,tak jsem ji rozjela už v pátek.

2) Nevím jak vy, ale já většinou dělám vše na poslední chvíli. I tento článek píší na poslední chvíli je něco po osmé,tak doufám,že to do deseti stihnu. Ale pokud tento článek čtete,tak jsem vše stihla. To jsem ale trochu odbočil. Každopádně na poslední chvíli nechávám i balení dárků. Samozřejmě nemám zabalených dárků moc,prostě jsem jen nějaké nestihla. Je to pro mě takový adrenalin a v průběhu let se z toho stala tradice.

3) Půst,o něm jsem se už zmiňovala v předchozím článku. Štědrý den bych si bez něj nedokázala představit, protože půst už držím od mala,stala se z toho automatická věc. A v čem ten půst spočívá ? V nejezení . Na snídani máme vždy vánočku s máslem,na oběd poté nějaký špenát nebo něco sladkého např.:palačinky. A na večeři máme rybí polévku a kapra s bramborovým salátem.

4) Další věc,bez které bych si nedokázala představit Štědrý den jsou písničky. Já jsem poslední dobou písničkový maniak. Spousta lidí poslouchá koledy a já spíš vánoční americký pop. Nevím proč,ale nějak se mi to více líbí a má to ke mně blíž. Spousta lidí mě za to odsuzuje,ale já si myslím,že je to dobou a tím jak se mění. Podle mě jsme každým dnem čím dál tím blíž k Americe a anglicky mluvícím zemím. Není den,kdybychom neslyšeli jednu anglickou písničku nebo v televizi nezahlédli americký film. Je to ale pouze můj názor.

5) Poslední věc,která patří k mému Štědrému dni je betlém. Každý rok chodíme na Štědrý den do kostela,kde je vystaven takový menší betlémek. Letos to ale budu muset bohužel odpískat,protože jak jsem psala,před pár dny jsem ještě teplotovala a dnes mi není ještě zrovna dvakrát nejlépe.

Chtěla bych Vám všem popřát krásné a pohodové Vánoce,ať se Vám splní vše,co si přejete a pod stromečkem najdete plno dárečků. Ale hlavně nezapomeňte,že Vánoce nejsou jen o dárcích,ale hlavně o rodině. Právě toto jsem si poslední roky neuvědomovala,ale letos se to změnilo,možná i díky blogu a této vánoční sérii,díky které jsem se měla možnost zamyslet nad pravým významem jedinečného svátku v roce - Vánoc.
Tímto článkem ukončuji letošní vánoční edici a chtěla bych se Vás zeptat,jaké články a hlavně jak pravidelně byste je chtěli vydávat.
Krásné a Veselé Vánoce !!!!
Niky mirth
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sarah´s Hi, Story! :) Sarah´s Hi, Story! :) | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 10:19 | Reagovat

Přeju Ti pohodové, klidné Vánoce na které bude příjemné vzpomínat. :) :-)

2 little-booktea little-booktea | Web | 24. prosince 2017 v 22:35 | Reagovat

Mohla bys udělat nějaký tag, články tak bych chtěla minimálně jednou týdně ó víkendu, ale jinak dvakrát 😍 Tobě taky hezké svátky, třeba bys mohla udělat článek co jsi dostala

3 Kate. Kate. | Web | 27. prosince 2017 v 14:14 | Reagovat

Přeju hezký nový rok a hodně štěstí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama