Prosinec 2017

Předsevzetí na rok 2018

31. prosince 2017 v 23:00 | Niky mirth
Vítám Vás u dalšího dnes už druhého článku. Rozhodla jsem se,že si letos dám nějaká předsevzetí. Nevím jak vy,ale já jsem si nikdy žádná předsevzetí nedávala,rozhodla jsem se ale,že letos si nějaká dám. Potom jsem přemýšlela,jestli si je napíšu na papír nebo do mobilu,ale zjistila jsem,že bych to stejně zratila. A tak mě napadlo z toho udělat článek,ten jen tak nějak neztratím. A pokud i vy si budete chtít dát nějaká předsevzetí napište je do komentářů a příští rok třeba můžete zavzpomínat,zda jste něco dodrželi.
A jaká jsou tedy má předsevzetí ?

1.PSÁT ČASTĚJI ČLÁNKY
Asi před dvěma měsíci jsem měla pocit,že blogování nemá smysl. Ale vánoční série mě změnila a blogování mě začalo šíleně bavit.

2.CHTĚLA BYCH SE VÍCE HÝBAT
Z toho důvodu,že jsem uvolněná z tělocviku,tak mi přijde,že se málo hýbu. Sice chodím na rehabilitace a cvicim skoro každý den,ale chtěla bych zpravidelnit běhání. To mě strašně moc baví,protože si u něho vyčistim hlavu,ale mrzí mě,že neváhám pravidelně a to bych chtěla změnit

3.CESTOVAT
Jak asi víte,cestování miluji,letos jsem byla v Egyptě,Chorvatsku a Londýně. Na příští rok mám zatím naplánovány Řím.

4.UČIT SE PILNĚ ANGLIČTINU
Angličtinu jako jazyk opravdu miluji, proto bych ji letos chtěla opravdu cvičit,abych se aspoň trochu domluvila.

Doufám,že jste si rok 2017 užili a rok 2018 pro Vás bude ještě lepším. Chtěla bych Vám poděkovat,protože bez Vás bych tady teď nebyla! Děkuji 💋
Niky mirth

Silvestr aneb shrnutí roku 2017

31. prosince 2017 v 9:30 | Niky mirth |  Život Niky mirth
Ahoj, vítám Vás u dnešního článku. Dnes je poslední den roku 2017 a já jsem se rozhodla, že si v dnešním článku shrnu vše, co se za tento kouzelný rok stalo. Stalo se toho opravdu hodně,takže se na to pojdme podívat !

Hezčí den v roce neznám

24. prosince 2017 v 10:00 | Niky mirth
Dnes nastal ten den,na který jsme se tak dlouho těšili. Dnes je Štědrý den a to znamená,že dnes za námi zavítá Ježíšek s dárečky! Pro mě je tento den tak kouzelný,proto se ho nesnažte nějakými maličkostmi zničit a nechávejme si na něj jen ty nejlepší vzpomínky. Doufám,že se Vám článek bude líbit a pokud byste chtěli sledovat, jak probíhá můj Štědrý den,tak můžete prostřednictvím Instagramu,který máte v menu.

Jestli si můžu něco přát... probudit zas to dítě v nás.

17. prosince 2017 v 8:13 | Niky mirth
Ahoj,vítám Vás u dalšího článku !
Dnes se tady setkáváme už potřetí a musím říct,že je to neuvěřitelné,jak ten čas letí. Příští týden se tady setkáme už počtvrté,což znamená,že příští týden je Štědrý den !!! Nevím,jak vy,ale já se už nemůžu dočkat. A musím říct,jak jsem říkala (spíš psala :D) v prvním díle této edice,že na mě ještě ta vánoční nálada nějak moc neleze,tak teď už na mě vlezla a já se nemůžu dočkat !

Konečně zase spolu

10. prosince 2017 v 16:16 | Niky mirth
Ahoj,vítám Vás u dnešního článku !
Dnes se tady ná blogu setkáváme už podruhé,je neuvěřitelné,jak to letí . Za chvíli tady budeme počtvrté. Doufám,že se Vám článek bude líbit a užijete si druhou neděli adventní.

Vánoce na míru

3. prosince 2017 v 0:00 | Niky mirth |  Život Niky mirth

Tak, dneškem oficiálně začaly Vánoce,doba adventní!
Toto období tak miluji, přijde mi,že se v tomto období stane vždy hodně věcí najednou. Třeba advent,Vánoce,Silvestr,Nový rok,vše se to vlastně stane během měsíce,proto si toto období užívejme,jak nejvíc můžeme,protože je opravdu kouzelné. Někteří blogeři a youtubeři sice se svými vánočními edicemi začali už 1.prodince. Ale já jsem si řekla,že začnu až od první neděle adventní. Letos jsem si pro Vás nachystala také vánoční a tu bych Vám teď chtěla představit. Z nadpisu jste si mohli všimnout,že tento článek se jmenuje Vánoce na míru,možná se Vám vybaví písnička od Ewy Farne a ano,moje vánoční série bude spojena s touto písní.Tuto píseň jsem si doslova zamilovala,protože mě skvěle naladila na Vánoce. A v čem vlastně bude spočívat tato edice? Každou neděli vyjde článek,který bude mít název podle jednoho verše z této písničky. Článek bude většinou kratší,ale v týdnu se bude postupně doplňovat a to vždy ve středu a v pátek.
Doufám,že se Vám bude moje vánoční edice líbit a Vánoce si užijete!