Pomluvy - zlo světa

26. července 2017 v 11:30 | Niky mirth |  Život Niky mirth
Vítám Vás u dalšího článku!
Za poslední dobu se u mě toho stalo strašně moc,pořád si to musím srovnávat v hlavě a nemůžu tomu uvěřit. Tento článek bude s tímto souviset,je velice krátký a stručný,ale doufám,že si z toho něco vezmete.

Nikdy nesuďte lidi jen od pohledu,ať už je znáte rok nebo pět nikdy toho člověka neznáte úplně. Každý má nějaká ta svá tajemství, navíc nám nikdo nevidí do hlavy,neví,co si zrovna myslíme. Věřte mi,že pokud už jakkoli ukřivdíte nějakému člověku a časem se zjistí,že to není pravda,tak Vás to bude nesmírně mrzet. Člověk totiž někdy něco učiní a nedokáže odhadnout pozdější následky. A ten komu jste ukřivdili ? Toho to musí bolet u srdíčka,protože takové věci jsou hrozné. Já osobně jsem se dozvěděla,že jsem rozmazlene prase a i něco horšího... Ono poznat člověka zda je špatný nebo hodný je strašně těžké a o to je horší zjistit zda je nějaká pomluva pravda nebo lež. Já nejsem zastáncem pomluv,myslím si,že každý má právo na svůj vlastní názor,tak ať si ho myslí, ale nemusí tím názorem škodit nějaké osobě .

Doufám,že jste si z tohoto článku něco vzali. Možná se mnou nesouhlasíte,ale berte to,že je to můj názor. Každý máme právo na názor,svůj názor můžete samozřejmě vyjádřit v komentáři :) !
Těším se na společné setkání zase u dalšího článku !
Niky mirth
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wex Wex | E-mail | Web | 27. července 2017 v 17:15 | Reagovat

Pokud se mám upřímně přiznat, ještě před rokem jsem byla dokonalý pomlouvací stroj, ale letos jsem si uvědomila, že pomluvy jsou zlo... Moc pěkně napsaný článek, jen tak dál, Niky:-)

2 Teri Teri | Web | 27. července 2017 v 21:32 | Reagovat

Niky, tvůj blog jak tento i předešli slededuji celkem 1 a půl a jsem 1 a něco tvá Afft a osobně si myslim, že jsi milá holka a super jako Wex, ale neznám tě osobně, ale tak to mi přijdeš :). Já někdy na pojled vypadám jako rozmazlená holka, ale ve skutečnosti jsem jiná. V záři mě učitelka posadila ke klukovi a jelikož byla 6 třída a nikdo mě neznal tak i kluk si myslel o mě blbé věci. Sedla jsem si k němu a on si zpíval nafrněná kamošovi a ukazoval na mne, když jsem se na něj podivala tak dělal že nic a já jsem mu nildy neřekla, že jsrm to věděla a v srdci jsem pukla lítostí s neho

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama