Nelekejte se,ale SB jsem zrušila,protože si myslím,že by si bloger neměl násilím držet čtenáře na blogu. Poslední dobou mi totiž přišlo,že SB jsou zbytečné. Pokud někoho mé články opravdu baví,tak si na ně najdou čas, i když nejsou SB.


Duben 2017

BOOK Tag

15. dubna 2017 v 13:04 | Niky mirth |  Tagy


Ahoj !
Nedávno jsem se rozhodla, že se zúčastním Knižní výzvy a to už vypovídá o tom, že miluji knihy. Dnešní článek se bude také týkat knih a jak už z názvu vypovídá bude to BOOK TAG , na který jsem narazila u blogerky Infinity . Já osobně čtení úplně miluji , akorát poslední dobou na čtení nemám moc času už jen kvůli škole. Ale občas si čas udělám a přečtu nějakou tu knihu a už jen proto jsem se zúčastnila Knižní výzvy, aby mě to donutilo si nějakou knihu přečíst .


Vstávání, aneb „žiju ze dne na den‘‘

8. dubna 2017 v 10:15 | Niky mirth

Ahoj , vítám Vás u dalšího článku !

Dnes jsem se Vás rozhodla seznámit s mým vstáváním a typy ohledně něho . Mě vstávání dělá hodně velký problém a to hlavně v pondělí . V polovině týdne je to lepší, ale vždy se těším na to víkendové spaní až do jedenácti J ! Asi před dvěma měsíci jsem se pravidelně budila o půlnoci, ale vše to napravil meduňkový čaj , opravdu ho doporučuji, pomáhá .