Březen 2017

Úklid oblečení

20. března 2017 v 14:00 | Niky mirth |  Pokojíček Niky


Ahoj, vítám Vás po dlouhé době u dalšího článku!
Taky někdy přijdete do svého pokoje, porozhlédnete se a zjistíte, jaký v tom pokoji vlastně máte ,,bordel ,, . Já se přiznám, mně se to stává poměrně často. To víte, přijdete ze školy, fláknete s aktovkou na zem, potom se převlečete a oblečení je i na židli a stole. A když už si někdy uklidím, tak mi to vydrží pouze pár dní a poté to vypadá v pokoji jako po výbuchu atomovky :D. Oblíbila jsem si pátky, protože v ten den si vždy uklidím celý pokoj a po celém týdnu si konečně mohu sednout na židli :D

Já osobně když přijdu ze školy, tak se vždy převleču do ,, domácího,, a to ze školy se mi rozhodně nechce skládat a tak existují dva typy. Bud to pověsíte do skříně nebo si koupíte takový ,, skládač ,, . Já osobně si oblečení pověsím na ramínko do skříně a když si vybírám oblečení na druhý den, tak si mohu vybrat různé kousky, které jsem měla pouze jednou.

Nedávno jsem v obchodě narazila na bezvadnou věc na seřazování ponožek a musím Vám říct, že je to teda perfektní! Já patřím k těm lidem, ke kterým chodí lichožrouti každý den. Jakmile jsem tento seřazovač začala používat, tak už každé ráno nemusím hledat ponožky do páru .

Pokud zrovna mé oblečení není pověšené ve skříni na ramínku, tak je ve skřínce. Skřínku mám zorganizovanou na 3 poličky. První je na trička, jak s dlouhým, tak i krátkým rukávem. Druhá je na rifle a kraťasy. Třetí je na vestičky, šaty, mikiny a svetry. Mě toto uspořádání osobně celkem vyhovuje, protože je to přehledné. Nejprve si vyberu tričko, poté vyberu rifle a nakonec sladím mikinu, svetr nebo vestu.


Dále nám zbývá tzv. domácí oblečení, které já mám uloženo ve dvou šuplících. V prvním jsou tepláky, kraťasy a legíny. V druhém mikiny a trička.

Jako poslední nám zbývá spodní prádlo a to mám v jednom menším šuplíku.

Doufám, že se Vám dnešní článek líbil a do komentářů napište, zda byste chtěli, abych v této sérii pokračovala. Moc se omlouvám, že něktré fotky jsou celkem nekvalitní, ale slibuji, že příště si na nich dám více záležet !
Niky mirth

- Pozastavení -

13. března 2017 v 11:13 | Niky mirth
Bohužel poslední dobou nemám moc psací náladu a proto si beru pauzu do 20.3.2017 , poté se vrátím. Už se těším na blogový svět, chtěla jsem se vrátit už tento týden, ale bohužel ve škole píšeme mnoho písemek . Prosím všechny SB , aby mě omluvily z kontrol. Moc děkuji !
Niky mirth

Adminka

13. března 2017 v 10:35 | Niky mirth


Sympatická a velmi přátelská holka , která se chce vypsat ze svých pocitů , myšlenek a problémů . Je jí 12 let a narodila se 7.11. , svátek nemá . Má jednoho mladšího brášku , i když se s ním občas popere nebo pohádá , nemyslí to vážně a hned se s ním usmíří . Tato holčina má velmi sympatické a má velmi hodné rodiče , tatínka vidí pouze o víkendu a to někdy ani ne , protože pracuje v Chebu a adminka žije na Moravě . Její rodiče o jejím blogováním neví , protože adminka si chce zachovat svoji anonimitu a nechce , aby např. její rodiče věděli , co o nich v nějakém článku napsala . Holčina doma chová ve velkém akváriu rybičky a na zhradě jí běhá pejsek Rexík a v zahradním jezírku jí plavou rybky . Adminka 1.září 2016 nastupila na vysněné osmileté gymnázium , na které se dostala na odvolání.

Niky mirth