Únor 2017

Články

13. února 2017 v 19:57 | Niky mirth
Ahoj , tento týden mám jarní prázdniny a tak jsem o víkendu psala hodně članků a plánovala jsem tento týden vydat alespoň 2 články . Zítra odjíždím na hory a tak jsem chtěla nějaké články přednastavit , bohužel to nešlo . Článek jsem měla hotový , ale jakmile jsem začala přidávat obrázky , tak se text různě zvětšoval a zmenšoval a různě přehazoval , takže jsem je nemohla přednastavit . Až se vrátím ve pátek z hor , pokusím se napsat články znovu . Předem se moc omlouvám a příští týden Vám to vynahradím !
Niky mirth

Knižní výzva 2017

9. února 2017 v 11:41 | Niky mirth |  Projekty

Ahoj, vítám Vás u dalšího článku!

Já vím, jsem strašně rychlá, ale čas mi dovolil vydat Knižní výzvu až teď. Každopádně je to úplně má první knižní výzva, nikdy jsem nic takového neplnila, ale přijde mi to jako fajn nápad J ! Dlouho jsem se rozmýšlela, kolik si dám za cíl knížek a nakonec jsem se rozhodla, že si jich dám 20. A rozhodla jsem se, že budu plnit knižní výzvu, kterou pořádá blogerka Ells.


Čas na představení

5. února 2017 v 7:44 | Niky mirth |  Život Niky mirth
Ahoj , vítám Vás u prvního článku tady na blogu . Má přezdívka je Niky mirth a je mi 12 let , narodila jsem se 7.listopadu. Jsem normální dívka z maloměstečka , která si jde za svými nenormálními sny . Také jsem starší sestra mého milovaného mladšího brášky ❤❤❤. V životě, jak už asi každý jsem udělala mnoho chyb , ale vždy se je snažím co nejlépe napravit a z každé chyby , co jsem udělala se ponaučit . Mezi mé zájmy patří hlavně blogování , cestování, fotografování ,čtení knih a také jóga, kterou musím cvičit kvůli mým zdravotním problémům . Dále starání o pejska Rexíka a rybičky v akváriu a na zahradě v jezírku .Od září 2016 chodím na osmileté gymnázium , kde jsem šťastná a hlavně jsem si tam našla kamarádky ! Od blogu hlavně čekám uvolnění a mnoho pozitivní energie . Podle toho jsem se také rozhodla udělat design a v tomto duchu bych chtěla nést i články. Doufám , že se Vám budou mé články líbit a každý z Vás si najde mezi mými články nějaký svůj ,,žánr '' .
Niky mirth